LOL FPS ARTTIRMA DONMA-KASMA SORUNU ÇÖZÜMÜ #1

Güncelleme tarihi: 8 Nis 2020

League Of Legends oyununda kasma donma takılma sorunu yaşıyorsan fps arttırma rehberine ihtiyacın var demektir !

LOL de oyundan atma sorunu, lol kapanma sorunu, lol fps arttırma, lol kasma sorunu çözümü, lol donma sorunu çözümü. Bunlardan birisini arıyorsan HOŞGELDİN DOĞRU YERDESİN1-)Denetim masası> sistem ve güvenlik > güç seçenekleri kısmına geliyoruz ve "yüksek performans","high performance" hangisi var ise onu seçip aktif ediyoruz. Plan ayarlarını değiştir seçeneğine tıklıyoruz

gelişmiş güç ayarlarını değiştir diyip açılan güç seçenekleri kısmından işlemci güç yönetimi kısmını açıyoruz en düşük işlemci durumu %100 ,  sistem soğutma ilkesi etkin , en yüksek işlemci durumu %100   olacak şekilde ayarlayıp tamam diyerek çıkıyoruz. 


  • Bu sayede işlemcimiz hep performanslı bir şekilde çalışacak internet sekmelerinde gezerken donma sorununu bile çözecek


2-) Çalıştır'ı açıp %temp% yazıyoruz ve açılan dosyadaki her şeyi siliyoruz. Merak etmeyin bunlar geçici sistem dosyalarıdır hiçbirisi gerekli değildir.

3-)Masaüstündeyken boş bir yere sağ tıklıyoruz ve Nvidia Denetim Masası'na giriyoruz ve 3D AYARLARI kısmından 3D AYARLARIN YÖNETİLMESİ kısmına geliyoruz. Aşşağıdaki ayarların aynılarını geçiriyoruz.


Not:Nvidia denetim masası sadece Nvidia (geforce) ekran kartlarında geçerlidir amd için çıkmaz1,702 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
despaares.jpeg
mos.jpeg